#WYSTARTUJĘ PÓŹNIEJ

15 czerwca 2020

Drodzy Zawodnicy, Biegacze długo zastanawialiśmy się nad podjęciem decyzji o odwołaniu i przełożeniu VIII Biegu Nyskiego na inny termin. Organizacja biegu to duże przedsięwzięcie, które trwa w czasie. To podejmowanie wielu odpowiedzialnych decyzji, zobowiązań, umów, za które osobiście odpowiadamy. Jesteśmy tak samo jak Wy biegaczami i zawsze dążymy do jak najlepszej organizacji biegu. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie jesteśmy w stanie zadowolić wszystkich uczestników. Zawsze znajdą się osoby, które będą niezadowolone choćby dla przekory. Zmiana terminu i podjęcie decyzji o organizacji VIII Biegu Nyskiego 11 listopada 2020 r. to konsekwencja rozpoczętych działań przygotowawczych do terminu czerwcowego. Wielu organizatorów biegów zamawia medale z wielotygodniowym wyprzedzeniem, podobnie jak to jest w naszym przypadku. Nasze medale czekają już tylko na wysyłkę. Już wkrótce zaprezentujemy Wam medal VIII Biegu Nyskiego z nadzieją na Waszą aprobatę i wyrozumiałość, że otrzymany na mecie medal będzie z datą czerwcową.

Ta sytuacja dotyka nie tylko nas, organizatorów. Dotyka również naszych partnerów biznesowych, sponsorów, samorządy, wiele innych podmiotów gospodarczych pośrednio lub bezpośrednio związanych z organizacją Naszego Biegu.

Na naszej stronie internetowej pojawił się nowy REGULAMIN VIII BIEGU NYSKIEGO, prosimy bardzo o ponowne zapoznanie się z nim.

Dokonane przez Państwa opłaty startowe automatycznie przechodzą na edycję jesienną biegu.

Osoby, którym nie odpowiada nowy termin mogą wystąpić o zwrot opłaty wpisowej na konto, z którego została dokonana po przesłaniu wiadomości: (imię, nazwisko, rocznik) na adres: biegnyski@gmail.com

Dołączając do wspólnej akcji organizatorów imprez sportowych - #WystartujęPóźniej zachęcamy do zapoznania się z APELEM.